İade talebinin gecikmesini/reddedilmesini önlemek için orijinal sipariş numarasının bulunduğu iade faturasının üzerine talebinize göre iade ya da değişim istiyorum notunuzu yazarak ücretsiz gönderim için 351055699 kodu ile herhangi bir yurtiçi kargo şubesinden işlem sağlayabilirsiniz.

Ürünler İp Kilit ile gönderilmektedir. Kilidi çıkarılmış gözlüklerin iadesi onaylanmamaktadır.
Her ürünü aldığınız koşullarda iade etmeniz gerektiğini lütfen göz önünde bulundurun. Diğer bir deyişle yeni ürünlerin yeni, kullanılmamış ve eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Kesinlikle hasar belirtisi olmamalıdır. Aynı istisnalar, cayma hakkına ilişkin olarak İade Garantimiz için de geçerlidir.  

Satış sonrası,ürün müşteriye teslim edilme tarihinden itibaren yukarıdaki şartların sağlanması koşuluyla 14 gün sorunsuz, sebep belirtmeden iade ve değişim imkanınız mevcuttur.İade ödemeniz 1-10 işgünü içerisinde tarafınıza yansıtılmaktadır. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak, satış sonrasında destek talep etmek için bizlere whatsapp hattımızdan yazabilir ve ya  +90 (539) 852 81 65 numaralı telefonumuzdan arayarak ulaşabilirsiniz. 

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantili, orjinaldir. Garanti belgesi ve faturanız ile birlikte özenle paketlenerek aynı gün ücretsiz kargo ile gönderim sağlanmaktadır.

Yukarıda belirtilen bilgiler ferruhfilizoptik.com.tr web sitemiz için geçerli iade ve değişim politikasıdır. Sadece online alışverişleriniz için geçerlidir. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR